Staigmena Miuchene: „Villarreal“ eliminavo „Bayern“ iš Čempionų lygos © JumpStory nuotr.

„Villarreal“ pateikė rimtą staigmeną UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje.

Antrą kartą per savo klubo istoriją į Čempionų lygos pusfinalį patekę „Villarreal“ futbolininkai antrąsias rungtynes su „Bayern“ sužaidė 1:1, bendrą seriją laimėdami 2:1.

Kalbant apie rugntynes, Miucheno „Bayern“ rungtynes pradėjo su iniciatyva, tačiau progų daug nesusikūrė. Pirmajame kėlinyje geriausią progą, ko gero, turėjo Thomasas Mulleris, kurio smūgis galva iš 10 metrų skriejo tiesiai vartininkui į rankas.

Kėlinio metu galėjo būti išvarytas ir Robertas Lewandowskis, kuris grubiai prasižengė prieš Raulį Albiolį jau po to, kai išvydo prieš save pirmąją geltoną kortelę.

„Villarreal“ kėlinio metu atrodė pavojingai, kai tik gaudavo galimybę pabėgti į greitą ataką. Pavojingai link „Bayern“ vartų smūgiavo Arnautas Danjuma ir Gerardas Moreno.

Antrasis kėlinys gerai prasidėjo „Bayern“ ekipai. Iš pradžių puikią progą pasižymėti turėjo komandos centro gynėjas Dayot Upamecano, tačiau jo smūgis skriejo virš vartų.

Aktyvus žaidimas kėlinio pradžioje davė vaisių. Po kelių minučių pasižymėjo Robertas Lewandowskis, kuris pasinaudojo „Villarreal“ klaidomis gynyboje. Įvarčio metu kamuolį varžovams atidavė Dani Parejo, o neįprastai per toli iš vartų išėjęs Geronimo Rulli suteikė pranašumą „Bayern“ puolėjui.

Po lenko įvarčio „bavarai“ iškart bandė surasti antrąjį įvartį ir išsiveržti į priekį serijoje, tačiau to padaryti nepavyko.

Pagrindinio laiko pabaigoje žaidimo tempas šiek tiek aprimo. Lemiamą smūgį „Bayern“ ekipai sudavė „Villarreal“. Po kontraatakos ir tikslaus G. Moreno perdavimo pasižymėjo Samuelis Chukwueze, kuris į aikštę išėjo tik po keitimo.

Pusfinalyje Unai Emery auklėtiniai susitiks su „Liverpool“ – „Benfica“ poros nugalėtoju. Pirmąsias rungtynes 3:1 laimėjo Anglijos klubas.