Triuškinančios pergalės užfiksuotos LMFA Pirmos lygos 6-ojo turo rungtynėse.
Pirmosios į aikštę po vasaros pertraukos žengė „SC-Ukmergė“ ir FA-FK „Panevėžys“-PRSSG žaidėjos. Šventupės stadione vyk atkakli kova pirmajame kėlinyje. Panevėžie pirmavo rezultatu 3:2.
Antrojoje rungtynių dalyje tiesiog nesulaikoma buvo Aušra Klevečkaitė, kuri nuo 46 iki 72 minutės surengė 6 įvarčių benefisą. Šiaurės regiono lyderės laimėjo 9:2.
Pietų regiono lyderės taip pat pelnė 9 įvarčius, tačiau be varžovių atsako. Vilniaus regiono JK priėmė Nemenčinėje kaunietes. Alina Neznanova jau 1-ąją minutę pasižymėjo bei pirmajame kėlinyje atliko hetriką. Dubliais pasižymėjo Erika Šupelytė ir Greta Guižauskaitė.
Antrą vietą užimanti sostinės MFA „Žalgiris“ 7:0 pranoko FK „Šešupės“-Tauragės MFK ekipą. Ugnė Lazdauskaitė atliko hetriką, dubliu pasižymėjo Ugnė Slankauskaitė.
Septinto turo dvikovos numatytos rugpjūčio 30 dieną Kaune. Mažeikiuose, Panevėžyje ir Tauragėje.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą