Milano "%c00037" treneris Alberto Zaccheroni vakar padavė atsistatydinimo pareiškimą, kuris šiandien buvo primtas, pranešama oficialiame klubo interneto puslapyje.

Zaccheronis, praėjusių metų spalį pakeitęs atleistą Hectorą Cuperą, išbuvo komandoje tik aštuonis mėnesius, per kuriuos jam pavyko padėti klubui iškovoti ketvirtąją vietą Italijos čempionate.

"Pasitraukiau, nes nepaisant manimi tikinčio prezidento Giacinto Facchetti, neturiu paramos iš klubo. Taip pat išeinu todėl, kad niekas manes neinformuoja apie tai ką mes darome transferų rinkoje. Tai yra apmaudu, nes jei man būtų davę pilną sezoną, esu įsitikinęs - turėjome gerą šansą sėkmei. Mano praeitis rodo, jog kai turėjau galimybę dirbti visą sezoną, rezultatų niekada netrūko." - laikraščiui "Corriere dello Sport" išliejo savo nuoskaudą Zaccheronis.

Manoma, kad šiandien naujuoju komandos strategu gali būti paskirtas "%c00019" treneris Roberto Mancini. Jis paskui save į "Inter" galėtų atsivesti kelis žaidėjus, tačiau tam klubams reikėtų susitarti dėl perėjimo mokesčio.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos