Atsistatydino Latvijos rinktinės treneris

Po pra laimėjimo prieš Lichtenšteiną 2008 metų Europos čempionato atrankos varžybose iš savo pareigų atsistatydino Latvijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Jurijus Andrejevas.

Trečiadienį J.Andrejevo treniruojama Latvijos rinktinė išvykoje susitiko su Lichtenšteinu ir neatsigavusi po Mario Fricko įvarčio 17 minutę turėjo pripažinti netikėtą nesėkmę prieš vos antrą pergalę Europos čempionato atrankos varžybų istorijoje iškovojusios mažosios šalies atstovus.

Po šios nesėkmės 50 metų J.Andrejevas, kurias neseniai viešėjo ir Vilniuje bei stebėjo Baltijos lygos varžybas, padavė atsistatydinimo pareiškimą ir jis buvo patenkintas.

Iki 2006 metų Pasaulio čempionato atrankos varžybų pradžios J.Andrejevas buvo trenerio asistentu ir Latvijos rinktinės vairą perėmė iš Aleksandro Starkovo, kuriam buvo pavykę latvius nuvesti iki 2004 metų Europos čempionato finalinio etapo.

Latvijos futbolo federacijos generalinis sekretorius Janis Mežeckis jau pradėjo naujojo trenerio paieškas. Pagrindiniu kandidatu į šį postą laikomas šiuo metu Rygos "Skonto" klubo sporto direktoriaus pareigas užimantis A.Starkovas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos