Atsisveikinimas su Lopetegui? "Levante" patiesė Madrido "Real" jų pačių aikštėje

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse žaidžiamos ketverios 9-ojo turo rungtynės.

Jos eilinį kartą tragiškai susiklostė Juleno Lopetegui vadovaujamam Madrido "Real" klubui. Rungtynių pradžioje du įvarčius praleidę "baltieji" užfiksavo didžiausią įvarčių sausrą per visą klubo istoriją ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą per paskutines tris rungtynes Ispanijoje - 1:2.

Madrido "Real" komandai šioje dvikovoje pergalė buvo reikalinga kaip vandens gurkšnis dykumoje - jie nelaimėjo paskutinių keturių rungtynių, tačiau susitikimo pradžia prie gero nevedė.

Jau 6-ąją minutę Raphaelis Varane pramiegojo varžovą ir nuo prancūzo pabėgęs Jose Moralesas išvedė "Levante" į priekį prieš tai persimetęs kamuolį prieš Thibaut Courtois.

Madrido "Real" komandos košmaras tęsė - 13-ąją minutę po VAR peržiūros buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį uždirbo ne kas kitas, o R. Varane. Marti Rogeris pasinaudojo šiuo šansu ir sukrovė "Levante" komandai dviejų įvarčių pranašumą.

Tai buvo visiška tragedija "Santiago Bernabeu" stadione, tačiau per tą patį likusį pirmojo kėlinio laiką šeimininkai galėjo įmušti mažiausiai du įvarčius. Sykį įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės po VAR peržiūros, vėliau dar vartų konstrukciją sudrebino Mariano Diazas.

Antrajame kėlinyje Madrido "Real" 72-ąją minutę galiausiai pasiekė taip ilgai lauktą įvartį - po Karimo Benzema perdavimo šansų vartininkui nepaliko Marcelo.

Per likusį laiką Madrido "Real" dominavo ir dar kelis kartus pataikė į vartų konstrukciją, tačiau sėkmė buvo "Levante" pusėje - pergalė rezultatu 2:1. "Baltieji" šioje dvikovoje atlio net 34 smūgius ir 12 iš jų skriejo į vartų plotą, kai savo ruožtu "Levante" į vartų plotą pataikė būtent du lemiamus kartus.

Penktoje vietoje esantis ir pergalės pasiekti jau kurį laiką nesugebantis "Real" gali netrukus atlikti permainas - kalbama apie Juleno Lopetegui atleidimą.

"Levante" po sėkmingo pasirodymo pakilo į septintąją poziciją.

"Real Madrid" 1 - 2 "Levante"
6' [0 - 1] J. Morales
13' [0 - 2] M. Roger
72' [1 - 2] Marcelo