Atsisveikinimo su „Real“ rungtynėse K. Benzema pelnė įvartį, tačiau pergalės nepasiekė © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „La Liga“ sezono finiše Madrido „Real“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su Bilbao „Athletic“ ekipa.

„Athletic“ turėjo puikią progą išsiveržti į priekį jau 10 mačo minutę. Visgi 11 metrų baudinio realizuoti nepavyko Mikeliui Vesga'i.

Baskų ekipa pavyko pelnyti pirmąjį susitikimo įvartį, o tą jie padarė 49 minutę. Kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė Oihanas Sancetas.

72 minutę „karališkasis“ klubas išlygino rezultatą. 11 metrų baudinį realizavo savo paskutinį mačą „Real“ ekipoje sužaidęs Karimas Benzema.

Likusioje susitikimo dalyje nepasižymėjo nei viena komanda ir futbolininkai sezoną pabaigė lygiosiomis.