Atsisveikinta su jaunu žaidėju iš Nigerijos © Eglės Osencovaitės nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su puolėju Abdulrahmanu Sabiya.

Žaidėjas karjerą tęs kitoje Lietuvos komandoje.

19 metų futbolininkas iš Nigerijos prie klubo prisijungė šių metų kovą ir pagrindinėje komandoje neįsitvirtino, rungtyniavo „Žalgirio“ B gretose.

I lygoje A. Sabiya sužaidė 7 rungtynes, per kurias pelnė 1 įvartį.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...