Atskleista: V. Čeburinas maudėsi piniguose „Žalgirio“ klube © E. Žaldario nuotr./fkzalgiris.lt nuotr.

Buvęs Vilniaus „Žalgirio“ vyr. treneris Vladimiras Čeburinas gaudavo Lietuvos futbolui neadekvačią algą.

Kaip TV3 tinklalaidėje „Top ekspertų ložė“ paskelbė žurnalistas Ervinas Kvitkauskas, kazachas per sezoną susižerdavo po maždaug 150–200 tūkst. eurų.

Anot žinovo, tai atskleidžia ir buvusios „Žalgirio“ direktorės Vilmos Venslovaitinės melą, kuri dažnai teigdavo, kad „Žalgiryje“ niekas negauna didesnės nei 5 tūkst. eurų mėnesinės algos.

V. Čeburino atlyginimas lenkė tiek Vilniaus „Ryto“ trenerio Giedriaus Žibėno, tiek Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vairininko Rimo Kurtinaičio uždarbį.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...