"Audi" taurės pusfinalyje "Bayern" sutriuškino "Milan" (VIDEO)

"Audi" taurės turnyre kuriame dalyvauja "Bayern", "Real", "Tottenham" ir "Milan" ekipos užtikrintą pergalę šventė "Bayern" ekipa rezultatu 3:0 įveikusi "Milan" futbolininkus.

Ne pačios stipriausios sudėties rungtynes pradėję vokiečiai į priekį įsiveržė dar 24-ąją minutę po tikslaus Juano Bernato įvarčio. Antrąjame kėlinyje pasižymėti sugebėjo Mario Gotze ir po keitimo pasirodęs Robertas Lewandowskis.

Turnyro finale bavarai susigrums su Madrido "Real" ekipa, kuri 2:0 nugalėjo "Tottenhamo Hotspur" komandą.

Startinės komandų sudėtys:

"Milan": Lopez; De Sciglio, Zapata, Ely, Antonelli; Bonaventura, De Jong, Bertolacci; Honda; Bacca, Luiz Adriano.

"Bayern": Ulreich; Rafinha, Boateng, Bernat; Lahm, Rode, Hojbjerg, Kimmich, Douglas Costa; Vidal, Gotze.