A.Veselinovičius atsiprašė gerbėjų už prastą komandos pasirodymą

Tomo Radzinevičiaus įvarčio mačo pabaigoje dėka Marijampolės „Sūduva“ išgelbėjo tašką „SMScredit.lt A lygos“ starto rungtynėse prieš Jonavos „Lietavą“.

Po lygiosiomis pasibaigusios dvikovos suvalkiečių vyr. treneris Aleksandras Veselinovičius sveikino varžovus, sakydamas, kad Jonavos komanda nusipelnė ne tik lygiųjų, bet, galbūt, ir daugiau.

„Jie baudė už visus mūsų trūkumus. Tuo tarpu mano komandos motyvacija žaisti gerai buvo didelė, bet per visą mano darbo laiką „Sūduvoje“, mes dar taip blogai nežaidėme. Neatrodėme, kaip rimta komanda, buvome neorganizuoti, nekompaktiški, nesilaikėme disciplinos. Komanda, norinti būti turnyro lentelės viršuje, žaisti taip, kaip žaidėme mes, negali. Reikia būti teisingiems ir taip pripažinti“, - nusivylęs savo komandos žaidimu sakė A.Veselinovičius.

Komandos strategas atsiprašė visų „Sūduvos“ gerbėjų, kurie atvyko į Kauną žiūrėti rungtynių, kad jo ekipa nepateisino lūkesčių.

„Man gėda už tai, kaip mes šiandien atrodėme aikštėje“, - pridėjo vyr. treneris žadėdamas, kad nemiegos tris naktis iki trečiadienio dvikovos su „Atlantu“ ir analizuos padarytas klaidas.

Treneriui pritarė ir po keitimo aikštėje pasirodęs Marius Šoblinskas. Pasak saugo, „Sūduva“ nesitikėjo tokios rungtynių baigties, nes į Kauną atvyko pergalės.

„Varžovai - kovojanti komanda. Žaidė gražiai, turi patyrusių žaidėjų, žaidusių lygoje - D.Galkevičių, V.Borovskį. Neblogai sukomplektuota komanda. Įspūdį paliko neblogą“, - gerų žodžių „Lietavai“negailėjo M.Šoblinskas.

„Čia tik sezono pradžia - pirmos rungtynės. Dar laukia daug rungtynių, viskas susitvarkys, viskas bus gerai“, - optimizmo nestokojo futbolininkas.

alyga.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos