A.Wengeras neslepia susidomėjimo J.Martinezu

Vyriausiasis Londono "Arsenal" treneris Arsene'as Wengeras neslepia susidomėjimo "Porto" puolėju Jacksonu Martinezu ir tvirtina, kad jis yra sutvertas Anglijos "Premier" lygos futbolui.

28-erių metų kolumbietis šį sezoną demonstruoja įspūdingą sportinę formą ir per sužaistas 29 rungtynes pelnė net 25 įvarčius. Puolėju Europos grandai domėjosi jau praėjusią vasarą, todėl 2015 metais J.Martinezas bus dar geidžiamesnis.

"Martinezas turi svarbias fizines savybes", - "beIN Sports" žurnalistui pasakojo A.Wengeras. - Jis tikrai galėtų rungtyniauti "Premier" lygoje, nes turi išskirtinį sudėjimą. Tuo jis naudojasi labai protingai ir yra puikus atakų užbaiginėtojas".

"Puikiai žinome, kad jis yra patraukęs ne vieno klubo dėmesį. Jacksonas taps dar vienu didžiuliu pirkiniu transferų lango metu, o tuo turėtų labai džiaugtis Pinto da Costa ("Porto" prezidentas" - red.)", - pridūrė prancūzas.

Kiek anksčiau J.Martinezo agentas buvo atskleidęs, kad jo kliento paslaugų "Arsenal" klubas norėjo jau 2014 metais. Manoma, kad po sezono kolumbietis gali kainuoti iki 40 milijonų eurų.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos