"AZ" startavo triuškinančia pergale © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį Olandijoje vėl prasidėjo šalies "Eredevisie" čempionatas, kuriame dalyvauja 18 ekipų.

Sėkmingai čempionate startavo pernai metais čempionų titulą paskutiniame ture iš savo rankų išleidę Alkmaro "AZ" futbolininkai, kurie net 4-0 savo aikštėje sutriuškino po trylikos metų pertraukos į "Eredevisie" sugrįžusią "Venlo" vienuolikę. Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 6 minutę po taiklaus Kemy Agustieno smūgio. Iki pertraukos skirtumą dar pdvigubino Ari Ferreira, kuris antrajame kėlinyje prabėgus 13 minučių nuo vienuolikos metrų žymos pasižymėjo dar kartą. Iki mačo pabaigos likus 11 minučių galutinį tašką rungtynėse padėjo jaunasis Haris Medunjaninas.

Enschede "Twente" ekipa pirmose turo varžybose įveikė Roterdamo "Excelsior", o abu mačo įvarčius pelnė Blaise N'Kufo.

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

"Heerenveen" 0 - 0 "Willem II"

"NAC" 0 - 3 "Groningen"
45' [0 - 1] G. Lovre
73' [0 - 2] E. Nevland
90' [0 - 3] M. Fledderus

50' P. Mtiliga ("NAC") pašalintas iš aikštės

"AZ" 4 - 0 "Venlo"
6' [1 - 0] K. Agustien
32' [2 - 0] F.D.S. Ari
58' [3 - 0] F.D.S. Ari (iš 11 m. baudinio)
79' [4 - 0] H. Medunjanin

"Excelsior" 0 - 2 "Twente"
10' [0 - 1] B. NKufo
71' [0 - 1] B. NKufo (iš 11 m. baudinio)

"NEC" 1 - 1 "Roda"
39' [1 - 0] J.V. Beukering
85' [1 - 1] Lamah