Šiand ien sužaistuose likusiuose dviejuose ketvirtfinaliuose pergales šventė triskart Azijos čempionai Irano futbolininkai ir Japonijos rinktinė.

Permainingoje kovoje Irano rinktinė, kurioje akivaizdžiai išsiskyrė puolėjas Al Karimis, rungtynėse įmušęs "hat-trick`a", šventė pergalę prieš Korėjos respubliką rezultatu 3-4.

Šiame ketvirtfinalyje susitiko dvi labai atakuojantį futbolą propaguojančios ekipos ir tai aiškiai atsispindi rungtynių rezultate. Verta paminėti, kad Iranas šioje dvikovoje pirmavo net keturis kartus, o pergalingą įvartį Karimis įmušė iki rungtynių pabaigos likus 13 minučių.

Rungtynėse neišvengta incidentų - Irano rinktinės gynėjas Ebrahimas Taghipouras, 13-ą rungtynių minutę susidūręs su Seolu Ki-Hyeonu, patyrė rimtą traumą ir buvo greitosios pagalbos automobiliu išgabentas į ligoninę.

Po rungtynių abi ekipos sulaukė audringų žiūrovų ovacijų - taip žiūrovai padėkojo žaidėjams už neginčyjamai įdomiausią mačą šių metų Azijos taurėje.

Korėja 3 - 4 Iranas

10' [0 - 1] Al Karimi
16' [1 - 1] Seol Ki-Hyeon
20' [1 - 2] Al Karimi
25' [2 - 2] Lee Dong-gook
51' [2 - 3] Park Jin-sub (į savo vartus)
68' [3 - 3] Kim Nam-il
77' [3 - 4] Al Karimi

Kita ketvirtfinalio kova sukėlė nemažai diskusijų. Pagrindiniam bei pridėtam laikui pasibaigus rezultatu 1-1 nugalėtojas paaiškėjo tik po labai kontraversiškos 11-os metrų baudnių serijos.

Diskusijos kilo po to, kai po trijų 11-os metrų baudinių malajietis teisėjas liepė keisti vartus, į kuriuos jie buvo mušami. Tik po rungtynių Japonijos rinktinės kapitonas paaiškino visiems, kad jis pasiūlė teisėjui iš Malaizijos mušti baudinius kitoje aikštės pusėje, kur geresnė stadiono būklė.

"(Shunsuke) Nakamura ir Alexas padarė klaidas dėl labai prastos stadiono būklės ir tai buvo labai neteisinga," - teigė Miyamoto ir greitai atrado paralelių su Euro-2004. - "Beckhamas Europos čempionate pramušė du vienuolikos metrų baudinius dėl prastos stadiono būklės".

Miyamoto mano, kad šis teisėjo sprendimas nulėmė ketvirtfinalio baigtį, tačiau pareiškė pasipiktinimą, kad antrąjį vienuolikos metrų baudinį Jordanijos rinktinės žaidėjas mušė jau iš kitos pusės.

Verta paminėti, kad nugalėtojui išsiaiškinti prireikė net 14-os vienuolikos metrų baudinių.

Japonija 1 - 1 Jordanija (Japonija laimėjo 11-os metrų baudinių seriją 3:4)

11' [0 - 1] Mahmoud Shelbaieh
14' [1 - 1] Takayuki Suzuki

Pusfinaliuose, kurie bus žaidžiami rugpjūčio 3 dieną, Bahreinas susitiks su čempionų titulą ginančia Japonija, o čempionato šeimininkė Kinija susitiks su Iranu.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos