Azijos Taurė: Iranas pergalingai pradėjo čempionatą © Eurofootball.lt
Trečiadienį Azijos Taurės (Asian Cup) pirmenybėse buvo sužaisti dar vienerios C ir D grupės rungtynės. C grupėje favoritai Iranas 2-1 sugebėjo įveikti Uzbekistano rinktinę, o D grupėje Pietų Korėja ir Saudo Arabija sužaidė lygiosiomis 1-1

Malaizijos mieste Kvala Lumpūre buvo sužaistos dar vienerios C grupės rungtynėse, kuriose ginklus surėmė Iranas ir Uzbekistanas. Rungtynes abi komandos pradėjo atsargiai. Visų nuostabai pirmieji šiame mače į priekį išsiveržė Uzbekistano futbolininkai.

15-ąją minutę kapitonas Serveras Djeparovas pasiuntė ilgą perdavimą į priekį bandydamas surasti puolėją Ulugbeką Bakaevą. Tačiau Irano gynėjas Brahmanas Rezaei bandydamas galva numesti kamuolį vartininkui Hassanui Rodbarianui pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Antrajame kėlinyje sužaidus dešimt minučių Iranui pavyko išlyginti rezultatą, kai po kapitono Mehdi Mahdavikia pakelto kampinio visų aukščiausiai iššoko Seyedas Jalalas Hosseini ir smūgiu galva nuginklavo Uzbekistano vartų sargą Pavelą Bugalo.

Pergalę Irano komandai atnešė Javadas Kazemianas, kuris 77-ąją minutę po „Bolton“ klubo saugo Andraniko Teymouriano perdavimo antrą kartą privertė kamuolį iš savo vartų traukti vartininką P.Bugalo.

Po šios pergalės Iranas turnyrinėje lentelėje žengia 2-oje vietoje, dėl prastesnio įvarčių santykio nusileisdamas Kinijai, kuri vakar 5-1 sutriuškino vienus iš čempionato organizatorių Malaizijos futbolininkus.

D grupės varžybose įvyko favoritų dvikova tarp Pietų Korėjos ir Saudo Arabijos. Tik įpusėjus antrajam kėliniui buvo įmuštas pirmasis šio susitikimo įvartis, kai 11 metrų baudinį realizavo Saudo Arabijos rinktinės žaidėjas Yasseras Al Qahtani. Po dešimties minučių Pietų Korėjai pavyko išlyginti rezultatą, kai tiksliai smūgiavo Choi Sungukas.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms mačas buvo sustabdytas dvidešimčiai minučių, kadangi aikštėje dingo šviesa. Per likusį laiką komandos įvarčio nepelnė ir išsiskyrė taikiai 1-1. Po šių lygiųjų Pietų Korėja ir Saudo Arabija dalinsi antrąsias ir trečiąsias vietas, o pirmoje pozicijoje po vakarykštės pergalės prieš Bahreiną žengia Indonezija.