B. Fernandesas paneigė gandus apie neva įvykusį konfliktą su O. G. Solskjaeru © Fernandes Solskjaer

„Manchester United“ prieš nacionalinių rinktinių pertrauką patyrė gėdingą pralaimėjimą „Premier“ lygoje, kuomet net 1:6 turėjo pripažinti Londono „Tottenham“ pranašumą.

Šiose rungtynėse iškart po pirmojo kėlinio buvo pakeistas vienas „raudonųjų velnių“ lyderių Bruno Fernandesas, o užsienio žiniasklaidoje kurį laiką spekuliavo apie įvykusį konfliktą tarp portugalo ir komandos trenerio Ole Gunnaro Solskjaero.

Šią situaciją po pergalingų UEFA Tautos lygos rungtynių su Švedija pakomentavo ir pats B. Fernandesas, kuris tvirtai paneigė kalbas apie neva įvykusį konfliktą.

„Apie neva įvykusį mano ir Solskjaero konfliktą spekuliuojama jau kurį laiką. Iš pradžių buvo bandoma kalbėti apie konfliktą su komandos draugais, tačiau kai ši istorija nedavė pakankamai naudos, pradėta kalbėti apie ginčą su treneriu.

Manau, kad taip kažkas nori išballansuoti mūsų komandą. Visos tos kalbos yra toli nuo tiesos.

Per pertrauką buvau pakeistas tiesiog trenerio sprendimu. Solskjaeras man pasakė, kad šios rungtynės jau yra praktiškai pralaimėtos, o netolimoje ateityje mūsų laukia dar labai daug svarbių mačų, todėl suteikė man papildomo poilsio. Nebuvau laimingas dėl tokio sprendimo, bet tikrai nesakiau nieko, kas galėtų pakenkti komandai ar jos klimatui.

Nenaudokite mano, kitų žaidėjų ar trenerio vardų, norint pakenkti „Manchester United“ klubui. Komandoje atmosfera yra gera ir esame pasiruošę parodyti tinkamą reakciją artimiausiose rungtynėse“, – bendraudamas su „Sport TV“ kalbėjo B. Fernandesas.