B grupė: Argentina čempionatą pradėjo pergale © Eurofootball.lt
B grupėje sužaistos antrosios pirmojo turo rungtynės, kuriose minimalią pergalę šventė Argentina, 1-0 įveikusi Nigeriją.

Argentina 1 - 0 Nigerija
6' [1 - 0] Gabriel Heinze

Mačas prasidėjo gana aktyviai ir jau 6 minutę buvo pelnytas pirmasis įvartis - smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Gabrielis Heinze.

Kiek vėliau Argentina nemažino apsukų ir kelias itin pavojingas atakas surengė Lionelis Messi ir Gonzalo Higuainas. Pavojingai galva į Nigerijos vartus smūgiavo ir Walteris Samuelis.

28 minutę nigeriečiai taip pat surengė pavojingą ataką, tačiau Obasi smūgis praskriejo šalia vartų. Kėliniui artėjant prie pabaigos pavojingą smūgį dar atliko vis tas pats L.Messi.

Antrajame, kaip ir pirmajame, kėlinyje žaidimas buvo gana greitas ir aktyvus. Argentina ir toliau bandė pelnyti antrąjį mačo įvartį, tačiau dar kelių puikių šansų neišnaudojo L.Messi.

Neblogą šansą pasižymėti 81 minutę turėjo Nigerija, kai Yakubu pavojingai siuntė kamuolį į Argentinos baudos aikštelę, bet nė vienas iš nigeriečių kamuolio taip ir nepasiekė.

Per likusį laiką nė vienai iš komandų pasižymėti taip ir nepavyko, tad D.Maradonos auklėtiniai šventė pergalę ir iškovojo pirmuosius tris taškus,