Pratęstose Danijos ir Suomijos rungtynėse užfiksuota staigmena © AP nuotr.

Šeštadienį prasidėjo Europos čempionato kovos B grupėje.

Mače Kopenhagoje šeimininkai bandė palaužti Suomijos pasipriešinimą.

Rungtynėse neabejotiną pranašumą demonstravo danai, tačiau jiems nesisekė progų paversti įvarčiais.

Pirmojo kėlinio pabaigoje sirgaliai ir žaidėjai buvo šokiruoti nutikusio incidento – aikštėje susmuko Danijos ekipos lyderis Christianas Eriksenas, kuris buvo bandomas gaivinti elektrošoku.

Galiausiai teisėjas paskelbė, kad susitikimas yra nutraukiamas.

Vėliau buvo pranešta, kad rungtynės dar šį vakarą bus pratęstos.

Atnaujintas mačas sėkmingiau klostėsi suomiams, kurie 59 min., po taiklaus Joelio Pohjanpalo smūgio, išsiveržė į priekį.

Šeimininkai 74–ąją min. galėjo rezultatą išlyginti, tačiau P. Hojbjergas nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio - jo smūgį atrėmė L. Hradecky.

Rungtynės taip ir baigėsi – rezultatu 1:0 džiaugėsi Europos čempionato debiutantė Suomijos komanda.

• Kolis

Tai nebuvo jokia staigmena.Po tokio momento labai sunku kitems žaidėjams žaisti.Tikrai suprantama.Laikykis Eriksenai.

• +1
  • Coutinho

Grajauskas tai maladiec,nepaleidžia spaudimo prieš komentavimą,o laisvas smūgis tai gerokai padirbėjo,nes vakar mačiau gera analizę padarė Šemberas,sakė,kad 41 minutę skiriasi tuom, kad joje buvo sužaista senelė,o 17 minutę nebuvo sužaistos senelės,o dar pasą padavė į priekį,o tada atgal davė,skirtingi epizodai iš tikrųjų😀