B grupės startas: Anglijos rinktinė neturėjo vargo su Iranu © AP nuotr.

Anglijos rinktinė pasaulio futbolo čempionatą pradėjo užtikrintai.

Pirmose B grupės rungtynėse Garetho Southgate'o auklėtiniai 6:2 rezultatu sutriuškino Irano rinktinę.

Rungtynių eiga:

Pirmojo kėlinio pradžioje Irano rinktinės vartininkas Alireza Beiranvand nemaloniai susidūrė su savo komandos draugu, vėliau jis ilgai gulėjo ant stadiono vejos ir buvo priverstinai pakeistas, ko pasekoje buvo pridėta net 14 minučių prie kėlinio laiko.

Varžovų vartams nuolat grasinę anglai pirmąsyk pasižymėjo 35-ąją minutę. Po Luke'o Shaw perdavimo pasižymėjo Jude'as Bellinghamas.

43 min. rezultatyvų perdavimą atliko puikiai rungtynes pradėjęs Harry Maguire'as. Po centro gynėjo aktyvaus žaidimo baudos aikštelėje puikų smūgį į Irano vartus pasiuntė Bukayo Saka.

Per pridėtą laiką trečiąjį Anglijos įvartį įmušė Raheemas Sterlingas. „Chelsea“ puolėjas buvo tikslus per labai gražią Anglijos rinktinės ataką.

Pirmojo kėlinio metu Iranas vos kartą rimčiau pagrasino Jordano Pickfordo vartams.

62-ąją minutę Anglija pasižymėjo ketvirtą kartą – visą Irano gynybą suklaidinęs Bukayo Saka pelnė dar vieną įvartį.

65-ąją minutę Mehdi Taremi puikiu smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą.

Netrukus prasidėjo keitimai. Vienu metu Anglija atliko net keturis keitimus, aikštę paliko ir galvą susitrenkęs Harry Maguire'as. Aikštėje pasirodęs Marcusas Rashfordas nedelsiant pasižymėjo po antrojo rezultatyvaus Kane'o perdavimo.

90-ąją minutę dar vieną įvartį Anglijai pelnė Jackas Grealishas.

Galiausiai, rungtynių teisėjas pridėjo net 10 minučių prie pagrindinio laiko. 13-ąją pridėto laiko minutę antrąjį įvartį Iranui įmušė „dubliu“ šiose rungtynėse pasižymėjęs Mehdi Taremi.

21 val. prasidės antrasis B grupės susitikimas, tarp Velso ir Jungtinių Amerikos Valstijų komandų.