B. Rodgersas: neparduosime Sterlingo net jeigu jis ir nepratęs sutarties

„Liverpool“ strategas Brendanas Rodgersas įspėjo Raheemą Sterlingą, kad šis artėjančią vasarą nebus parduotas net jeigu ir nesutiks pratęsti sutarties su klubu.

20-metis krašto puolėjas Mersisaido komandos pasiūlymą atmetė dar spalį bei tikino, jog dėl savo ateities spręs po sezono. Tuomet jam buvo pasiūlyta 135 tūkst. eurų per savaitę siekianti alga.

„Net jei naujas susitarimas nebus pasiektas, Raheemas šią vasarą niekur nesikels. Išaiškinome tai nuo pat pradžių“, – kalbėjo treneris.

„Manau, Raheemas dabar atrodo labiau atsipalaidavęs. Surengėme keletą gerų susitikimų. Puikiai pasikalbėjome ir apie asmeninius dalykus.“

„Tai – ne tik futbolo pusė. Viskas susiję su jo paties gerove, nes jis tebėra jaunas bei per pastaruosius kelerius metus išgyveno labai daug, taigi, manau, šiuo metu jis yra geroje vietoje.“

Rodgersas taip pat sakė suprantantis Sterlingo norą iškovoti trofėjus bei rungtyniauti stipriausiuose turnyruose, tačiau, anot stratego, „Liverpool“ kol kas puolėjui yra pats geriausias klubas.