Lietuvos čempiono „Žalgirio“ naujokas Billalas Sebaihi teigia pasirinkęs atvykti į Vilnių dėl galimybės pasirodyti Europos turnyruose ir gerų buvusių žalgiriečių atsiliepimų.

30 metų žaidėjas turi Alžyro kraujo, tačiau yra gimęs ir užaugęs Prancūzijoje, Liono mieste. Sportuoti jis pradėjo kaimyninio miesto „Saint-Ettiene“ akademijoje, tačiau pirmą profesionalo sutartį pasirašė Portugalijoje. Vėliau taip pat žaidė Turkijos, Kazachstano klubuose.

Pasak B. Sebaihi mėgstamiausia jo pozicija – dešinio krašto saugas, tačiau universalus žaidėjas neretai rungtyniauja ir arčiau aikštės vidurio.

Pažintis su Lietuva jam bus pirmoji, bet prieš atvykdamas į „Žalgirį“ jis turėjo galimybės apie komandą sužinoti iš kitų anksčiau Vilniuje (pastaraisiais metais Kazachstane) rungtyniavusių prancūzų – Serge Nyuiadzi, Jeremy Manzorro. Būdamas Kazachstane jis galėjo sužinoti ir apie žalgiriečių trenerį Vladimirą Čeburiną.

„Žinojau apie Žalgirį nes tai didelis, žinomas klubas. Man tai gera galimybė pasirodyti Europoje. Galimybė sužaisti Europos turnyruose man yra geras iššūkis. Prieš atvykstant kalbėjau su Nyuadzi, Manzorro. Jie gerai atsiliepė apie Vilnių ir futbolą čia. Geri jų žodžiai padėjo apsispręsti atvykti čia. Žinau, kad komandoje yra geras treneris, kuris gerai moko žaidėjus“, – teigė B. Sebaihi.

Prancūzo teigimu, jis norėtų padėti komandai pasirodyti dar geriau nei pernai: „Žinau, kad praėjęs sezonas buvo puikus, kad laimėjote lygą, taurę, patekote į Konferencijų lygą. Todėl tikslas išlieka panašus. Turime laimėti čempionatą, taurę ir siekti patekti į europinę lygą.“

B. Sebaihi – vienas iš keturių „Žalgirio“ naujokų. Komandą iki šiol taip pat papildė saugai Yukiyoshi Karashima, Paulius Golubickas bei Nauris Petkevičius.