B.Zelkevičius: „Galėjome laimėti ir didesniu skirtumu“

Po Bal tijos Futbolo Lygos C grupės 3 turo rungtynių, kuriose Liepojos „Metalurgs“ 3-1 pranoko Vilniaus „Žalgirį“, Latvijos vicečempionų treneris Benjaminas Zelkevičius teigė, kad jo komanda galėjo laimėti ir didesniu skirtumu.

Jau 23 min. rungtynių, kuriose didelę žaidybinę persvarą turėjo „Metalurgs“, įvartį įmušė Liepojos klubo saugas iš Lietuvos Mindaugas Kalonas, gavęs tikslų perdavimą po baudos smūgio iš Girtso Karlsono. Vėliau pasižymėjo ir Darius Miceika, tačiau tai padarė rankomis ir užsidirbo geltoną kortelę.

Antrajame kėlinyje Latvijos rinktinės puolėjas Girts Karlsons pridėjo dar du įvarčius, pasinaudojęs tiksliais Soloničino ir Karlsono perdavimais. Rungtynės, kurias stebėjo apie 1500 žiūrovų, baigėsi Igorio Morino tiksliu smūgiu iš 11 metrų baudinio ir Žalgirio“ pralaimėjimu 1-3.

„Sužaidėme gana gerai. Rezultatas – pagal žaidimą. Vis tik savoje aikštėje galėjome laimėti dar didesniu skirtumu. Manau, kad žiūrovai turėjo likti patenkinti šiomis rungtynėmis“,- po pergalės kalbėjo „Metalurgs“ treneris lietuvis Benjaminas Zelkevičius.

Liepojos komandos gretose šiose rungtynėse debiutavo du legionieriai iš Pietų Amerikos – Cristiano Torresas ir Antonio Fereida. Vertindamas šiuos futbolininkus, B.Zelkevičius teigė: „Kalbant apie C.Torresą turiu pasakyti, kad jam reikia laiko pritapti prie komandos ir įgyti dabartinę mūsų futbolininkų formą, tuo tarpu iš A.Fereidos tikiuosi daug,- kol kas jis mūsų komandai labai naudingas“.

Priminsime, kad prieš šias rungtynes „Metalurgs“ atleido paragvajietį Mačuke ir brazilą Kaetenu.

Tuo tarpu po pralaimėjimo Liepojos klubui „Žalgirio“ prezidentas ir treneris Arminas Narbekovas vėl su žiniasklaida bendravo nedaug ir pareiškė, kad šios rungtynės jo komandai kol kas buvo blogiausios ką tik prasidėjusiame sezone.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos