Robert o Baggio patvirtino, kad tai tikrai jo paskutinis sezonas. 37 metų Italijos futbolo legenda buvo skatinamas žaisti toliau, tačiau atrodo, jog neseniai įmuštas 200-tasis "Serie-A" įvartis karjeroje buvo vienas paskutinių jo tikslų.

"Šį kartą aš tikrai užtikrintas. Gegužę baigsiu žaisti. Tikiuosi, kad per savo karjerą buvau geras pavyzdys jauniems žmonėms, nes niekada nepasidaviau, nepaisaint daugelio traumų. Futbolas yra mano aistra." - sakė %p01745.

Buvęs geriausias pasaulio žaidėjas savo karjeroje žaidė už septynis klubus - "Vicenza", "Fiorentina", "%c00038", "%c00062", "%c00069", "%c00037" ir dabar yra lietuvio Mariaus Stankevičiaus bendraklubis "%c00079" ekipoje.

Bet Baggio prisiminimai iš žaidimo už šalies rinktinę nėra patys maloniausi. 1994 metais Pasaulio Čempionato finale jis neįmušė lemiamo 11 metrų baudinio, ir pasaulio čempionais tapo brazilai.
Pats žaidėjas nustojo galvoti apie tą tragišką momentą tik po keturių metų.

Paskutinį kartą už rinktinę Baggio gali žaisti šį mėnesį, nes treneris Giovanni Trapattoni sakė, kad yra pasiruošęs jį pakviesti draugiškoms rungtynėms su Ispanija.

Tuo tarpu apskritai paskutinės rungtynės
Baggio karjeroje greičiausiai bus gegužės 16-ą San Siro stadione, kur "Brescia" susitiks su "Milan".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos