Antrad ienį UEFA Intertoto taurės finale buvo sužaisti atsakomieji susitikimai, po kurių paaiškėjo turnyro nugalėtojai.

Antrus metus iš eilės triumfavo "Schalke" ir "Villareal" klubai, o prie jų šiemet prisijungė "Lille". Šios trys komandos užsitikrino vietą UEFA taurės grupės etapo varžybose.


"%c00157" 0 - 1 "%c00015"
(Pirmosios rungtynės 1 - 2, bendras rezultatas 1 - 3)
87' Ailton

Vokiečių klubas jau turėjo vieno įvarčio pranašumą po pirmųjų rungtynių namuose, ir nors šį kartą per antrą kėlinį turėjo atlaikyti didelį spaudimą, Ailtono smūgis likus trims minutėms iki pabaigos užtikrino jiems pergalę.


"Leiria" 0 - 2 "%c00094" po pratęsimo
(0 - 0, bendras rezultatas 0 - 2)
105' Matt Moussilou
115' Milenko Acimovic

Šio mačo pagrindinis laikas baigėsi taip pat kaip ir pirmajame susitikime, o pirmojo įvarčio reikėjo palaukti penkiolika pratęsimo minučių - iš pradžių vartininką nuginklavo Moussilou, ir vėliau Acimovičius pridėjo dar vieną įvartį palaidodamas šeimininkų viltis.


"%c00017" 2 - 0 "%c00086" po pratęsimo
(0 - 2, 2 - 2, 11m. 1 - 3)
57' Ariel Ibagaza
60' Jose Garcia Calvo

Madrido ekipa turėjo dviejų įvarčių deficitą iš pirmųjų rungtynių, bet jį likvidavo per tris antrojo kėlinio minutes po Ibagazos šūvio ir Garc?a Calvo smūgio galva.

67 minutę į svečių vartus dar buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau Jorge Larenos bandymą atmušė vartininkas Jose Reina, taip išsaugodamas savo komandai šansą žaisti pratęsimą.

Ekipoms neišnaudojus galimybių per pratęsimą, buvo mušami 11 metrų baudiniai, kur Reina apsigynė nuo keturių žaidėjų smūgių ir tapo dienos didvyriu - "Villareal" šventė dramatišką ir sunkią pergalę.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos