Baltarusija - Lietuva: tiesioginiai komentarai iš rungtynių © Eurofootball.lt
Labas vakaras mieli EuroFootball.lt portalo lankytojai. Netrukus prasidės draugiškos tarpvalstybinės rungtynės tarp Baltarusijos ir Lietuvos nacionalinių rinktinių. Paskutinį kartą, lietuviai su kaimynais buvo susitikę 1998m. rugpjūčio mėnesį Vilniuje ir tuomet pergalę rezultatu 0-3 šventė svečiai. Tikėkimės šiandien rungtynės susiklostys sėkmingiau ir galėsime pasidžiaugti mūsiškių įvarčiais.

Nuskamba abiejų šalių nacionaliniai himnai ir teisėjas netrukus paskelbs rungtynių pradžią.

4' Rungtynių pradžia blanki. Nei viena komanda nesukūrė pavojingų progų.

5' Vitalijus Kutuzovas įšoka į baudos aikštelę, bet slysteli ir griūna.

6' Lietuviai spaudžia savo varžovus, perima kamuolį ir Jankauskas iškart griaunamas.

8' Baudos smūgis netoli lietuvių vartų. Iki jų apie 30m. Romaščenko muša!! Visiškai šalia vartų. Pirma reali baltarusių proga.

10' Lietuvių žaidime matoma daug perdavimų ir tai neparanku mūsų varžovams.

15' Sužaidus pirmąsias penkiolika minučių tikrai negalima sakyti, kad mūsiškiai kuo nors nusileidžia baltarusiams. Kai kurias atvėjais netgi priešingai - lenkia juos.

17' Romaščenko vos neįmuša galva, po pakėlimo iš dešinės. Antroji reali kaimynų proga.

20' Kutuzovas muša iš maždaug 25m., bet labai netaikliai.

21' Kampinis prie baltarusių vartų. Bet jis nesukelia jokių problemų vartininkui.

25' Lietuviai surengia kelias atakas, bet jos baigiasi be didesnio pavojaus šeimininkų vartams.

27' Mūsiškiai kelia dar vieną kampinį, bet vėl gi nieko pavojingo neįvyko.

30' Sumaištis mūsų baudos aikštelėje, bet lietuviai sugeba apsiginti.

31' Danilevičius pirmą kartą muša į vartus iš toli ir baltarusių vartininkas buvo tam nevisiškai pasirengęs.

32' Baltarusių kampinis, bet Karčemarskas pašoka aukščiau už visus ir sugriebia kamuolį.

33' Lietuvių pakėlimas iš kairės... ir kampinis. Tačiau nieko pavojingo juo sukurti nepavyksta.

38' Rungtynės vyksta blankokai, žaidimas nėra labai staigus. Rinktinės viena po kitos apsikeičia atakomis, bet šimtaprocentinių progų neturėjo nei viena komanda.

'39 Česnauskis muša, bet kamuolys skrieja šalia vartų.

'41 Romaščenko kelia kampinį... prie artimojo virpsto, bet Lietuvos gynėjai neleidžia mušti Kotuzovui.

'44 Na, galima susidaryti tokį vaizdą, kad komandos nori baigti pirmą kėlinį lygiosiomis ir tai jas abi tenkina.

'45 Šemberas bando perduoti kamuolį Edgarui Česnauskiui, bet netiksliai...

Baigiasi pirmasis kėlinys. Tikėkimės rinktinės pademonstruos įdomesnį žaidimą antrajame kėlinyje.

'46 Prasideda antrasis kėlinys. Keitimai Baltarusijos ir Lietuvos rinktinėse. Aikštėje už gudus pasirodo Buliginas ir Gurenka. Mūsiškių gretose pasirodė Rolandas Džiaukštas ir Donatas Vencevičius. Jis pakeitė Igną Dedūrą ir Tomą Ražanauską. Antrąjį kėlinį lietuviai pradeda aktyviai ir spaudžia savo varžovus.

'51 Žaidimas vėl suletėja. Kamuolys dažniausiai perdavinėjamas aikštės viduryje.

'52 Kutuzovas atsiduria nuošalėje, o galėjo pabėgti nuo lietuvių gynėjų!

'53 Edgaras Česnauskis prasiveržia dešiniuoju kraštu ir tik po lietuvių pražangos baudos aikštelėje ši pavojinga mūsiškių ataka užgęsta.

'54 Baltarusiai pradeda žaisti agresyviau, tačiau jų atakose daug žaidybinio broko ir pavojaus sukurti nepavyksta.

'55 Atrodytų, kad labiausiai susirūpinęs yra baltarusių komentatorius, kuris vis mąsto kaip įveikti kol kas puikiai veikiančią lietuvių gynybą.

'59 Klysta Karčemarskas ir Venčiukas per save muša į tuščius vartus, bet nuo vartų linijos kamuolį išsmūgiuoja Dedura.

'63 Skarbalius muša į vartus, bet labai netiksliai.

'67 Aikštėje pasirodo 17 numeris Genadijus Blizniukas. Jis žaidžia atakuojančių saugų grandyje.

'69 Keitimas Lietuvos rinktinėje. Tomą Danilevičių keičia Tomas Tamošauskas.

'70 Lietuviai varinėjasi kamuolį šalia gudų baudos aikštelės, tačiau prisižaidė ir prarado kamuolį.

'71 Vėl baudos smūgis iš dešinės prie lietuvių vartų tačiau Karčemarskas suskumba prie kamuolio pirmas.

'72 Po baltarusių kontratakos Vencevičius griauna baltarusių puolėją ir užsidirba geltoną kortelę.

'76 Baltarusiai muša įvartį. Romaščenko iš po dviejų gynėjų kojų smūgiuoja ir pataiko į virpstą. Kamuolys atšoka Blizniukui, kuris pasiunčia kamuolį į vartus. 1-0

'79 Skarbalių keičia Marijampolietis Radzinevičius. Lietuviai su tokiu rezultatu nesusitaikys.

'81 Žaidimas pasidarė labai atviras. Jankauskas griūna baudos aikštelėje, tačiau teisėjas vienuolikos metrų baudinio neskiria.

'83 Vencevičius puikiai perduoda kamuolį Radzinevičiui, šis sėkmingai susistabdo tačiau iš kelių metrų atstumo smūgiuoja į tribūnas, kokia proga!

'86 Na, jeigu pagal lažybų bendrovių koeficientus ir galima buvo baimintis tokio rezultato Minske, bet to kas vyksta Rumunijoje nesitikėtų turbūt nei vienas vokietis. Po pirmo kėlinio Rumunija 4-0 Vokietija!!!

'87 Romaščenka įsiveržia į baudos aikštelę...muša...ir puikus Karčemarsko žaidimas gelbsti komandą.

'89 Rungtynių arbitro padejėjas prideda dvi minutes šiose rungtynėse. Kol kas matomos tik baltarusių kontratakos

'92 Lietuviai dar bando kažką sukurti, bet nuaidi teisėjo švilpukas skelbiantis sunkią baltarusių pergale rezultatu 1-0.

Dėkoju visiems stebėjusiems rungtynes mūsų portale. Manau, kad negalima būtų teisti mūsų rinktinės. Ji tikrai nežaidė prastai ir mano asmenine nuomone nusipelnė lygiųjų.

Šių rungtynių tiesioginius komentarus Jums rašė Augustinas Pakulis. Linkiu gero vakaro. Sekmės.