Baltarusijos lyga: "Dinamo" šventė pergalę

Penktadienį prasidėjo trečiasis aukščiausios Baltarusijos lygos turas.

Turnyro autsaideriai Babruisko "Belšina" namuose 0:1 nusileido "Gorodėjos" ekipai. Mačo didvyriu tapo Lazaras Sajčičius, lemiamą įvartį įmušęs 66 minutę.

Kitame susitikime Minsko "Dinamo" savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 nugalėjo Žodzinos "Torpedo" klubą.

21-ąją min. V.Klimovičius pelnė pirmąjį įvartį, o 42-ąją min. skirtumą padvigubino K.Bručičius.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...