Baltijos lygos starte Lietuvos čempionės pasipriešinimo iš latvių nesulaukė © JumpStory nuotr.

2022 metų Baltijos moterų futbolo lygos sezoną Šiaulių „Gintros” komanda pradėjo triuškinančia pergale. Kalojano Petkovo auklėtinės Šiaulių miesto centriniame stadione 11:0 sutriuškino išretintos sudėties Uolainės SK „Super Nova”-RTU futbolininkes ir įsirašė pirmuosius 3 taškus turnyrinėje lentelėje.

Pirmą kartą po traumos šiose rungtynėse į aikštę žengė Renee Guion. Startinėje šiauliečių sudėtyje rungtynes pradėjusi amerikietė buvo aktyvi kairiajame krašte, tačiau įvarčiu nepasižymėjo.

Šiose rungtynėse intrigos nebuvo nė kvapo. Jau nuo pirmųjų minučių prie varžovių vartų įsitvirtinusios aikštės šeimininkės per pirmąsias dešimt minučių išsprendė susitikimo baigtį  rezultatas jau buvo 3:0. Pirmuosius tikslius smūgius užfiksavo Koku Oluwadamilola, Trudi Carter ir Eitvydė Partikaitė. Tikrą puolimo uraganą užkūrusios „Gintros” futbolininkės varžovėms iš Latvijos atseikėjo dar 6 įvarčius iki pertraukos ir rezultatas jau buvo nepadorus – 9:0.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė, šiaulietės ir toliau dominavo, tačiau tikslių smūgių buvo užfiksuota kur kas mažiau. Pirmąją pergalę šiame Baltijos lygos sezone Šiaulių ekipa iškovojo dviženkle persvara – 11:0.

FC „Gintra”:  K. Oluwadamilola – 4, T. Carter ir E. Partikaitė po 2, V. Ikechukwu, S. Rosette ir S. Railaitė po 1.

Sudėtis: M. Less, S. Rosette, T. Romanovskaja, H. DeBose, S. Aviza, E. Partikaitė (46 min. G. Raznauskaitė), R. Guion (46 min. S. Railaitė), A. Kuehn, T. Carter, K. Oluwadamilola, V. Ikechukwu (64 min. S. Lichareva).

Kitas Baltijos moterų futbolo lygos rungtynes šiaulietės žais namuose jau birželio 1 dieną, varžovėmis bus Rygos SFK ekipa.