Baltijos taurė atiteko Latvijos rinktinei

Šeštadienį Latvijoje buvo žaidžiamas Baltijaus taurės finalas, kuriame susitiko aikštės šeimininkai ir Lietuvos rinktinė.

Pergalę ir trofėjų iškovojo M.Pahario auklėtiniai, rezultatu 1-0 nugalėję kovingai žaidusius lietuvius.

Lemiamu tapo 6 minutę Naurio Bulvičio įmuštas įvartis. Antrajame kėlinyje I.Pankratjevo žaidėjai turėjo persvarą, tačiau sukurti progų paversti įvarčiais nepavyko.

Startinės sudėtys:

Lietuva: Arlauskis; Borovskij, Kijanskas, Freidgeimas, Vaitkūnas; Novikovas, Lukša, Žulpa, Chvedukas, Černych; Spalvis.

Atsarginiai: Zubas, Černiauskas, Radavičius, Bartkus, Vilkaitis, Vertelis, Pilibaitis, Mikoliūnas, Kalonas, Tadas Eliošius, Stankevičius, Beniušis.

Latvija: Vaņins, Gorkšs, Bulvītis, Dubra, Lazdiņš, Fertovs, Kovaļovs, Maksimenko, O. Laizāns, Zjuzins, Gauračs.

Atsarginiai: Koļinko, Šteinborgs, Kurakins, Ignatāns, Freimanis, A. Višņakovs, Rugins, Timofejevs, Valērijs Šabala.