„Barca“ ir „Bayern“ užtikrintai žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą paaiškėjo dvi paskutinės šio sezono UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyvės.

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo „Barcelona“, kuri 3:1 įveikė „Napoli“ ekipą ir aštuntfinalio seriją laimėjo bendru rezultatu 4:2.

„Barcos“ fanų širdys sudrebėti turėjo jau 2-ąją susitikimo minutę, kuomet Drieso Mertenso smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją.

Katalonijos ekipa į priekį išsiveržė 10-ąją minutę, kuomet po kampinio pasižymėjo Clementas Lengletas.

23-ąją minutę „Barcos“ pranašumą po fantastiško epizodo padvigubino Lionelis Messi, kuris 30-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros šis įvartis buvo neįskaitytas dėl abejotino žaidimo ranka.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje tas pats L. Messi uždirbo 11 metrų baudinį, kurį jau per teisėjo pridėtą laiką realizavo Luisas Suarezas.

Prieš pirmojo kėlinio pabaigą progą mušti 11 metrų baudinį gavo ir „Napoli“ ekipa, kurios atsilikimą sušvelnino Lorenzo Insigne.

Antrajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo ir „Barca“ žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Kitame mače problemų neturėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie namuose 4:1 susitvarkė su „Chelsea“, o aštuntfinalio seriją laimėjo net 7:1.

Vokietijos čempionus jau 10-ąją minutę į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowskis, o Ivanas Perišičius 24-ąją minutę padvigubino savo komandos pranašumą.

Callumas Hudsonas-Odoi 28-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau „Chelsea“ krašto puolėjo įvartis po VAR peržiūros buvo atšauktas.

Vis tik „Chelslea“ savo įvartį pelnė 44-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Tammy Abrahamas.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Bayern“ pergalę įtvirtino Corentinas Tolisso ir antrąjį savo įvartį pelnęs R. Lewandowskis.

Ketvirtfinalyje „Barca“ ir „Bayern“ susitiks tarpusavyje.