„Banga“ atsisveikino su D. Lukošiumi

Gargždų „Bangos“ klubas paskelbė, jog ekipoje kitame sezone nepamatysime 29-erių puolėjo ir saugo pozicijose galinčio rungtyniauti Deivido Lukošiaus.

Praėjusiais metais A lygoje D. Lukošius sužaidė 15 mačų, kurių metu pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Praeityje jis dar buvo žaidęs Klaipėdos „Atlanto“ klube.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...