Gargždų „Bangai“ pavyko išvengti sutriuškinimo atsakomajame Konferencijų lygos atrankos etapo mače prieš Trondheimo „Rosenborg“ klubą.
Namuose rungtyniavę gargždiškiai po pirmojo kėlinio buvo išsaugoję „saugus“ vartus, o antrajame kėlinyje praleido du įvarčius ir nusileido norvegams rezultatu 0:2.
62–ąją min. S. Nordli svečiams suteikė trapų pranašumą, o 64–ąją min. N. Holmas rezultatą padvigubino.
Pirmasis susitikimas Norvegijoje buvo pasibaigęs „Bangos“ pralaimėjimu 0:5.
Kovas Europoje baigusi A lygos komanda iš UEFA gaus 525 tūkst. eurų išmoką.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą