„Banga“ iškovojo vietą kito sezono A lygos čempionate

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje buvo sužaistos antrosios pereinamosios rungtynės tarp „Palangos“ bei Gargždų „Bangos“ ekipų.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios 2:2 (0:1), po kurių gargždiškiai išsikovojo vietą kito sezono A lygoje.

Pirmasis komandų susitikimas, vykęs Gargžduose, baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0 (1:0).

Klaipėdoje svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 45-ąją minutę akistatoje su vartininku Mariumi Paukšte pranašesnis buvo šiame sezone į Lietuvą sugrįžęs Jonas Bičkus.

„Palanga“ sugebėjo pakurstyti intrigą ir 66-ąją bei 75-ąją minutę pelnė du įvarčius – tada įspūdingais tolimais smūgiais pasižymėjo kapitonas Sergejus Mošnikovas ir Josipas Jurjevičius.

Nominalūs aikštės šeimininkai turėjo galimybių įmušti trečią sykį, tačiau paskutinės „Bangos“ atakos metu tašką šiame mače padėjo J. Bičkus.

Pastarąjį kartą Gargždų klubas A lygoje varžėsi 2014 metų sezone.

Sportiniu principu vietą kito sezono Lietuvos čempionate išsikovojo Telšių „Džiugas“, kuris šiemet triumfavo Pirmos lygos pirmenybėse.