„Banga“ nepasigailėjo „Nevėžio“ © JumpStory nuotr.

Šeštadienį Kaune Gargždų „Banga“ žaidė draugiškas rungtynes su taip pat A lygai besiruošiančiu Kėdainių „Nevėžiu“. Gargždiškiai varžovus įveikė 3:0 (1:0).

Aktyviai dvikovą pradėjusi „Banga“ jau pirmąją minutę neišnaudojo puikios progos, tačiau dar po minutės Kėdainių klubo vartininkui teko traukti kamuolį iš vartų po R. Vėževičiaus smūgio.

Kiek vėliau R. Vėževičius išbėgo vienas prieš varžovų vartų sargą, tačiau pasiųsti kamuolio į vartus nepavyko. 17 minutę pavojingą E.Bračkaus smūgį galva atrėmė „Nevėžio“ vartininkas.

59 minutę po peržiūroje esančio žaidėjo perdavimo I. Venckus padvigubino „Bangos“ persvarą, o 87 minutę A. Šveistrys įtvirtino pergalę – 3:0.

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas (65 min. M. Bertašius), V. Antužis (52 min. J. Pavlykas), D. Padaigis, E. Bračkus, E. Stočkūnas (65 min. E. Jurjonas), S. Rakauskas (65 min. A. Šveistrys), K. Urbaitis (65 min. D. Zubauskas), B. Anisas (65 min. M. Petrikas), Sh. Yoshikawa, R. Vėževičius (52 min. I. Venckus), žaidėjas peržiūroje.

Šios dienos rungtynėse dalyvauti negalėjo D. Norvilas.