„Banga“ nepasipriešino Kauno klubui © zalgiris.lt

Antroje sezono pusėje „Kauno Žalgiris“ „Optibet A lygoje“ demonstruoja pergalingą žaidimą.

Žalgiriečiai 34-ojo turo akistatoje namuose 3:0 (1:0) įveikė pastaruoju metu retai pralaiminčią Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė. „Banga“ išsiskyrė keliais aštresniais priartėjimais prie varžovų vartų, „Kauno Žalgiris“ – tolimesniais smūgiais.

Vienas iš jų baigėsi įvarčiu: 32-ąją minutę gargždiškiai leido Antonui Fase įsibėgėti ir šis tolimu smūgiu pratęsė rezultatyvių rungtynių seriją. Legionierius iš Nyderlandų „Optibet A lygoje“ pasižymėjo 8-ąjį kartą šiemet.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Žalgiris“ neužtruko išsiveržti į priekį. Marko Pejičiaus iš toli spirtas kamuolys atsimušė į skersinį, tačiau laiku reikiamoje vietoje atsidūręs Mohamedas Bahlouli antruoju bandymu buvo tikslus – žalgirietis pasižymėjo po beveik pusmečio pertraukos.

Visai netrukus vienos atakos metu du kartus komandą gelbėjo Kornelijus Smilingis, sykį – Mauricio Pinto, tiesa, 73-iąją minutę kauniečių kontrataka baigėsi trečiuoju įvarčiu – po Beno Aniso perdavimo pasižymėjo Philippas Schellneggeris.

Abi komandos galėjo dar įmušti, puikus šansas priklausė ir svečiams – Igno Venckaus galva smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Egidijus Vaitkūnas.

Žalgiriečiai su 56 taškais pakilo į 3-iąją vietą, savo ruožtu, 27 taškus turintys gargždiškiai žengia aštunti.