"Banga" pergalingai pradėjo sezoną

Šeštadienį Gargždų miesto stadione pirmosiose I lygos rungtynėse “Banga” 2:0 įveikė Klaipėdos “Koralą”.

Pirmosiose oficialiose rungtynėse šeimininkų gyvenimą gerokai palengvino varžovai. 10 minutę klaipėdiečių vartų sargas, bandydamas nutraukti pavojingą perdavimą K.Urbaičiui, ranka sužaidė už baudos aikštelės ribų ir išvydo prieš save raudoną kortelę.

Tiesa, tai neišgelbėjo svečių nuo įvarčio – K.Urbaitis baudos smūgiu iš 17 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą – 1:0.

Nors ir likę mažumoje, klaipėdiečiai pirmajame kėlinyje stengėsi nenusileisti “Bangai”. Tik pačioje kėlinio pabaigoje gargždiškiams pavyko sukurti keletą pavojingų epizodų prie “Koralo” vartų.

Visiškai kitokį vaizdą žiūrovai išvydo po pertraukos. Atakos ritosi link svečių vartų viena po kitos, tačiau fortūna buvo nusisukusi nuo gargždiškių. Ne kartą svečius gelbėjo vartų sargas, keliuose epizoduose “Bangos” puolėjai įsigudrino nepataikyti į tuščius vartus, o dar porą kartų kamuoliu sukirto į vartų konstrukciją.

Visgi klaipėdiečiams teko dar kartą traukti kamuolį iš tinklo. 75 minutę varžovai pargriovė į baudos aikštelę įsiveržusį A.Bačanskį, o vienuolikos metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo K.Urbaitis – 2:0.

Banga (Gargždai) – Koralas (Klaipėda) 2:0 (1:0)
Gargždų miesto stadionas, 600 žiūrovų. Teisėjas – O.Abramavičius.
Įvarčiai: 13 min. ir 75 min. (iš 11 m) K.Urbaitis (Banga).
Įspėjimai: 29 min. D.Padaigis, 85 min. M.Petrikas (Banga); 42 min. A.Capas, 74 min. I.Golubchanskyi (Koralas).
Pašalinimas: 10 min. E.Grudys (Koralas).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, D.Padaigis, E.Bračkus, K.Gnedojus, M.Gudauskas, A.Bačanskis, V.Pocevičius (36′ J.Skuodas), G.Samsonik (77′ Š.Skulskis), K.Urbaitis (82′ M.Petrikas), P.Lotužys (69′ E.Anulis), R.Krušnauskas (58′ D.Zubauskas). Atsargoje liko: K.Smilingis.

Kitas rungtynes “Banga” žais šeštadienį, balandžio 7 dieną, 19 valandą su “Kupiškiu”.