Gargždų „Banga“ pratęsė bendradarbiavimą su ukrainiečiu Aleksandru Aksionovu.
Praėjusiais metais į Gargždus atvykęs vidurio gynėjas iš viso žaidė 20 oficialių rungtynių ir aikštėje praleido 1740 minučių.
Dėl surinktų geltonų kortelių A. Aksionovas negalėjo žaisti tik paskutinėse A lygos rungtynėse.
Aleksandras džiaugiasi sugrįžimu į Gargždus ir tikisi dar geresnių rezultatų: „Džiaugiuosi, kad grįžtu į komandą! Geras kolektyvas, geri treneriai, komanda parodė, kad su „Banga“ niekam nebus lengva! Tikiu, kad komanda gali pasiekti geresnių rezultatų nei praėjusiame sezone! Lauksime sirgalių stadione“.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą