„Banga“ subyrėjo, „Kauno Žalgiris“ džiaugėsi triuškinamu laimėjimu © V. Kuralavičiaus nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę „Optibet A lygoje“. Atsitiesę po anksti praleisto įvarčio Roko Garasto auklėtiniai išvykoje 5:1 (2:1) nugalėjo Gargždų „Bangą“, kuri suklupo pirmą sykį po trijų pergalių paeiliui.

Tarpusavio akistatose kauniečiai laimėjo antrą kartą iš eilės – sezono atidarymo mače jie po Lino Pilibaičio įvarčio triumfavo 1:0.

Tuo tarpu mačas Gargžduose prasidėjo didesne svečių kamuolio kontrole, tačiau, nepaisant to, pirmieji smogė „Bangos“ futbolininkai, kai itin tolimu ir klastingu smūgiu kamuolį po baudos smūgio į tinklą pasiuntė solidų sezoną žaidžiantis Simonas Urbys.

Visgi tokia įvykių eiga kauniečių žaidimo plano nekeitė – jie ir toliau ilgiau buvo su kamuoliu ir bandė atakuoti iš toli, kol galų gale rezultatą išlygino dar pernai „Bangoje“ žaidęs Renato Matosas.

Kai jau atrodė, kad komandos ilsėtis išeis rezultatui esant lygiam, prieš pat pertrauką kauniečius į priekį išvedė Philipas Otele, kamuolį į tuščius vartus nukreipęs po gražios kombinacijos.

Po pertraukos situacija ženkliai nesikeitė – R. Garasto auklėtiniai ir toliau diktavo savo sąlygas, o „Bangos“ ekipa neleistinai klydo netoli savo vartų, o tai jiems kainavo dar tris įvarčius – antrame kėlinyje svečių persvarą savo įvarčiais įtvirtino Michaelas Thuique'as bei dubliu pasižymėjęs Deividas Šešplaukis.

Artimiausiame ture Kauno klubo laukia išvyka į Kėdainius ir rungtynės su vietos „Nevėžiu“, o „Banga“ savo žiūrovų akivaizdoje priims keturių nepralaimėtų rungtynių seriją fiksuojančius Vilniaus „Riterius“.