"Barca" be vargo žengė į kitą Karaliaus taurės etapą, "Real Sociedad" - sensacingai išmestas (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijoje sužaistos dar šešerios atsakomosios Karaliaus taurės šešioliktfinalio rungtynės.

"Barcelona" namuose be vargo sutvarkė formalumus su "Murcia". Katalonai pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę - varžovus nugalėjo rezultatu 5-0.

Paco Alcaceras pirmajame kėlinyje pasiekė vienintelį įvartį, o kiti įvarčiai pasipylė antroje rungtynių pusėje - pasižymėjo Gerardas Pique, Aleixas Vidalis, Denisas Suarezas bei Arnaizas Jose.

"Barcelona" bendru rezultatu 8-0 žengė į Karaliaus taurės aštuntfinalį.

Sensacingą pralaimėjimą namuose patyrė San Sebastiano "Real Sociedad". Baskai pirmoje dvikovoje triumfavo rezultatu 1-0, o šioje dvikovoje po pirmojo kėlinio jau pirmavo rezultatu 2-0.

Tačiau trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje rungtyniaujanti "Lleida" sukūrė tikrą stebuklą - 56-ąją minutę atsilikimas buvo sumažintas, o jau po trijų minučių rezultatas tapo lygus.

"Lleida" ekipai trūko tik dar vieno įvarčio iki sensacijos. 88-ąją minutę taip ir įvyko - kuklus klubas iš Katalonijos pasiekė savo įvartį ir dėl išvykos įvarčių taisyklės žengė į kitą etapą.

Taip pat į kitą etapą žengė "Sevilla", Madrido "Atletico" ir "Las Palmas", o Bilbao "Athletic" taip pat netikėtai buvo eliminuotas žemesnės lygos klubo.

"Barcelona" 5 - 0 "Murcia"
(Pirmas mačas: 3-0, galutinis rezultatas: 8-0)
16' [1 - 0] A. Paco
56' [2 - 0] G. Pique
60' [3 - 0] A. Vidal
74' [4 - 0] D. Suarez
79' [5 - 0] A. Jose

"Real Sociedad" 2 - 3 "Lleida"
(Pirmas mačas: 1-0, galutinis rezultatas: 3-3)
24' [1 - 0] D. Llorente
34' [2 - 0] Juanmi
56' [2 - 1] A. Nunez
59' [2 - 2] M. Molina (11 m. baudinys)
88' [2 - 3] M. Trilles

"Sevilla" 4 - 0 "Cartagena"
(Pirmas mačas: 3-0, galutinis rezultatas: 7-0)
3' [1 - 0] W. Ben Yedder
6' [2 - 0] W. Ben Yedder
42' [3 - 0] Ganso
66' [4 - 0] J. Correa

"Atletico" 3 - 0 "Elche"
(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 4-1)
30' [1 - 0] J. Gimenez
32' [2 - 0] F. Torres
67' [3 - 0] F. Torres

"Athletic Bilbao" 0 - 1 "Formentera"
(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 1-2)

"Las Palmas" 2 - 3 "Deportivo"
(Pirmas mačas: 4-1, galutinis rezultatas: 6-4)