„Barca“ ir „Atletico“ „La Liga“ sezoną pradėjo pergalėmis © AP nuotr.

Sekmadienį tęsėsi Ispanijos „La Liga“ pirmenybių pirmojo turo kovos.

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo „Barcelona“, kuri namuose rezultatu 4:2 susitvarkė su „Real Sociedad“ ekipa.

„Barca“ į priekį išsiveržė 19-ąją minutę, kai pasižymėjo Gerardas Pique.

Šeimininkų pranašumą dviem įvarčiais įtvirtino Martinas Braithwaite'as, kuris pasižymėjo per pridėtą pirmojo kėlinio laiką ir 59-ąją minutę.

„Real Sociedad“ rankų nenuleido ir 82-ąją minutę pasižymėjo Julenas Lubete Cienfuegosas, o dar po trijų minučių „Barcos“ pranašumą iki minimumo sumažino Mikelis Oyarzabalis.

Vis tik katalonai nesutriko ir jau per pridėtą laiką dar vieną įvartį pridėjo Sergi Roberto.

Pergalingai sezoną pradėjo ir šalies čempionai Madrido „Atletico“ futbolininkai, išvykoje rezultatu 2:1 palaužę „Celta Vigo“ ekipą.

23-ąją minutę Ispanijos čempionus į priekį išvedė Angelis Correa, tačiau 59-ąją rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Iago Aspasas.

„Atletico“ ekipai pergalę 64-ąją minutę išplėšė dublį pelnęs A. Correa.