"Barca" ir "Osasuna" toliau žengia pergalingai © Eurofootball.lt
Sekmadienį jau buvo sužaistos likusios Ispanijos čempionato ("La Liga") 15 turo rungtynės. Pergales iškovojo ir toliau pergalingai žengia Pamplonos "Osasuna", namuose minimaliu rezultatu įveikusi "Mallorca" vienuolikę, bei "Barcelona", įveikusi "Sevilla". "Zaragoza" namuose pristabdė Vigo "Celta" vienuolikę, įveikusi ją taip pat minimaliu rezultatu, o pergalę prieš "Malag" svečiuose iškovojo Madrido "Real". Pergales sekmadienį jau taip pat iškovojo La Korunijos "Deportivo" ir "Racing Santander", o dvikovos tarp Madrido "Atletico" ir Vitorijos "Alaves" bei tarp Sevilijos "Betis" ir Barselonos "Espanyol" baigėsi lygiosiomis.

Pamplonoje vykusioje dvikovoje kartu su "Barcelona" Ispanijos čempionate pirmaujantys Pamlonos "Osasuna" futbolininkai vienintelį rungtynių įvartį įmušė penktą rungtynių minutę, kuomet pasinaudojęs gynėjų ir vartininko klaida pasižymėjo kamerūnietis Pierre Webo. Nors vėliau abi ekipos turėjo galimybių pakeisti rungtynių rezultatą, joms to padaryti nepavyko ir "Osasuna" šventė jau 11 pergalę šiame sezone.

Pergalę taip pat iškovojo kita lyderė "Barcelona", namuose atsitiesusi po praleisto įvarčio ir nugalėjusi "Sevilla" 2-1. "Sevilla" nuo pat pradžios aktyviai kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir tai davė rezultatų antrojo kėlinio viduryje, kuomet pirmas prie po buvusio "Barcos" puolėjo Javiero Saviolos smūgio atšokusio kamuolio suskubo Fredericas Kanoute, pasiuntęs kamuolį į vartus. Tačiau puikus geriausiu Europos žaidėju išrinkto Ronaldinho žaidimas leido Katalonijos superklubui švęsti pergalę - po dviejų minučių po Ronaldinho pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo rezultatyviausias ekipos žaidėjas Samuelis Eto`o, o iki rungtynių pabaigos likus 12 minučių Ronaldinho apsikeitė perdavimais su švedu Henriku Larssonu ir įveikė "Sevilla" vartininką Andresą Palopą. "Barcelona", pasiekusi 11 pergalę iš eilės, pakartojo savo 50 metų rekordą.

Pirmą pergalę prie "Real" vairo iškovojo laikinai vyriausiojo trenerio pareigas einantis Lopezas Caro. Jo vadovaujami Madrido "Real" futbolininkai 2-0 svečiuose įveikė "Malaga" vienuolikę. Šeimininkai pirmieji įmušė įvartį, tačiau teisėjas neįskaitės Salvos įvarčio dėl žaidimo ranka. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą svečius į priekį išvedė vasarą iš "Sevilla" atvykęs gynėjas Sergio Ramosas, į vartus galva pasiuntęs Z.Zidane`o po kampinio pakeltą kamuolį. Po poros minučių rezultatą padvigubino brazilas Robinho, į vartus pasiuntęs Guti perduotą kamuolį, kurio smūgiuoti nepavyko Ronaldo. Tai buvo jau antras jaunojo puolėjo įvartis šiame sezone.

Antrajame kėlinyje "Real" galėjo paversti rezultatą triuškinamu, tačiau Roberto Carloso smūgiuotas kamuolys atšoko nuo skersinio, o rungtynių pabaigoje ne kartą "Real" vartus nuo įvarčio saugojo puikus vartininko Ikero Casillaso žaidimas.

Pergales 1-0 iškovojo ir La Korunijos "Deportivo", namuose įveikęs "Cadiz" futbolininkus. Vienintelį rungtynių įvartį 50 įmušė Diego Tristanas, gavęs puikų perdavimą iš Juano Carloso Valerono ir pasiuntęs kamuolį į vartus.

Ši pergalė leido "Deportivo" geresniu įvarčių santykių aplenkti Vigo "Celta" vienuolikę, kuri minimaliu rezultatu svečiuose nusileido turnyrinės lentelės apačioje esančiai "Zaragoza" ekipai. Vienintelį įvartį rungtynėms artėjant į pabaigą įmušė brazilas Ewerthonas, baudos aikštelėje gavęs perdavimą iš Oscaro, sužaidęs "žirklėmis" su argentiniečiu Diego Milito ir pasiuntęs kamuolį į vartus.

Kiek rezultatyvesnėse rungtynėse, kurios vyko Madride, "Racing Santander" 1-2 įveikė "Getafe" futbolininkus. Svečiai pirmavo nuo 19 minutės, kuomet pasižymėjo Antonito, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Mariano Pernia rezultatą išlygino. Vis tik rungtynėms artėjant į pabaigą svečiams pavyko įrodyti savo pranašumą, kuomet antrą įvartį įmušė Davidas Aganzo.

Dvejos rungtynės pasibaigė lygiosiomis: Madrido "Atletico" neišsaugojo turėto pranašumo ir turėjo tenkintis lygiosiomis 1-1 su Vitorijos "Alaves", o dvikova tarp tragiškai žaidžiančio Sevilijos "Betis" ir Barselonos "Espanyol" baigėsi be įvarčių.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rezultatai

Madrido "%c00212" 1 - 2 "%c00005"
19` [0 - 1] Antonito
43` [1 - 1] Mariano Pernia
86` [1 - 2] David Aganzo

Pamlonos "%c00018" 1 - 0 "%c00021"
5` [1 - 0] Pierre Webo

Madrido "%c00017" 1 - 1 Vitorijos "%c00252"
66` [1 - 0] Fernando Torres
81` [1 - 1] Jose Sarriegie

La Korunijos "%c00089" 1 - 0 "%c00253"
50` [1 - 0] Diego Tristan

Sevilijos "%c00097" 0 - 0 Barselonos "%c00102"

"%c00108" 1 - 0 Vigo "%c00020"
76` [1 - 0] Ewerthon

"%c00106" 0 - 2 Madrido "%c00003"
35` [0 - 1] Sergio Ramos
38` [0 - 2] Robinho

"%c00006" 2 - 1 "%c00107"
63` [0 - 1] Frederic Kanoute
65` [1 - 1] Samuel Eto`o
78` [2 - 1] Ronaldinho