"Barca" Ispanijoje ir toliau stringa - namuose išleista pergalė prieš "Deportivo" (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 15-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" susigrūmė su La Korunjos "Deportivo". Dviejų įvarčių pranašumą turėję katalonai rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosiomis 2-2.

Luiso Enrique auklėtiniai dominuoti su kamuoliu pradėjo nuo pat pirmos minutės. Vis dėlto pirmasis įvartis krito tik 39-ąją minutę, kai nuostabiu baudos smūgiu šeimininkus į priekį išvedė Lionelis Messi.

Antrasis kėlinys taip pat klostėsi sėkmingai, o 62-ąją minutę po Ivano Rakitičiaus "bombos" katalonai jau įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Atrodė, kad svečiai iš La Korunjos jau nebeturi šansų šiame susitikime, tačiau viltis pakovoti dėl taško sugrąžino 77-ąją minutę Lucaso Perezo pelnytas įvartis.

Ispanijos čempionai po praleisto įvarčio kiek sutriko ir 86-ąją minutę praleido dar vieną, kuris nulėmė lygiąsias. Per likusį laiką "Barca" bandė išplėšti pergalę, tačiau galutinis rezultatas liko 2-2.

Tai jau antrosios "Barcelona" ekipos lygiosios iš eilės Ispanijos pirmenybėse. Madrido "Atletico" po šio turo turės galimybę susilyginti taškais su lyderiu, o Madrido "Real" - sumažinti atsilikimą iki 2 taškų.

Kitose rungtynėse "Sevilla" mačo pabaigoje pribaigė "Sporting Gijon", Vigo "Celta" minimaliu skirtumu palaužė Barselonos "Espanyol", o Valensijos "Levante" nusileido "Granada" vienuolikei.

"Barcelona" 2 - 2 "Deportivo"

39' [1 - 0] L. Messi

62' [2 - 0] I. Rakitič

77' [2 - 1] L. Perez

86' [2 - 2] A. Bergantinos

"Celta" 1 - 0 "Espanyol"

42' [1 - 0] I. Aspas

47' P. Hernandez ("Celta") pašalintas iš aikštės

"Levante" 1 - 2 "Granada"

50' [0 - 1] A. Penaranda

66' [1 - 1] Simao

89' [1 - 2] A. Penaranda

"Sevilla" 2 - 0 "Sporting Gijon"

75' [1 - 0] K. Gameiro (11 m. baudinys)

80' [2 - 0] K. Gameiro

74' L. Hernandez ("Gijon") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8157405" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>