"Barca" namuose nugalėjo Bilbao ekipą, "Atletico" - "Leganes" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse žaidžiamos ketverios 21-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Bilbao "Athletic" futbolininkus. Luiso Enrique auklėtiniai turėjo sunkumų rungtynių pradžioje, tačiau varžovų klaidos ir geras žaidimas puolime leido džiaugtis pergale rezultatu 3-0.

Baskai nuo pat rungtynių pradžios žaidė agresyviai ir galėjo pelnyti kelis įvarčius. Jau pačioje susitikimo pradžioje Raulis Garcia pataikė į virpstą, tačiau sėkmė šypsojo šeimininkams.

18-ąją minutę po puikaus Neymaro perdavimą pirmąjį įvartį "La Liga" pirmenybėse šį sezoną pasiekė Paco Alcaceras. 40-ąją minutę Lionelis Messi pasinaudojo neužtikrintu vartininko žaidimu ir klastingu baudos smūgiu padidino pranašumą.

Galutinis taškas buvo padėtas 67-ąją minutę - Aleixas Vidalis tiksliu smūgiu pasiuntė trečiąjį įvartį į svečių komandos vartus.

"Barcelona" bent laikinam prie Madrido "Real" klubo priartėjo iki vieno taško. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai šiuo metu yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

19 valandą 30 minučių prasidėjusioje dvikovoje Madrido "Atletico" susigrūmė su "Leganes". Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 2-0 pranoko varžovus ir grįžo į pergalių kelią.

Nugalėtojų gretose abu įvarčius pelnė Fernando Torresas. 15-ąją minutę Antoine'as Griezmannas pasižymėti nuo 11 metrų žymos nesugebėjo.

Dar kitose rungtynėse pergalę pasiekė ir kitas Katalonijos klubas - "Espanyol" minimaliu skirtumu pranoko "Malaga". Šiandien vakare bus sužaistos dar vienerios rungtynės.

"Barcelona" 3 - 0 "Athletic Bilbao"
18' [1 - 0] A. Paco
40' [2 - 0] L. Messi
67' [3 - 0] A. Vidal

"Malaga" 0 - 1 "Espanyol"
17' [0 - 1] P. Piatti

"Atletico" 2 - 0 "Leganes"
15' [1 - 0] F. Torres
51' [2 - 0] F. Torres
15' A. Griezmann ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10085154" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>