„Barca“ po 11 m baudinių serijos Supertaurės pusfinalyje palaužė „Real Betis“ © AFP nuotr.

Ispanijos Supertaurės finale antrus metus iš eilės išvysime „El Clasico“.

„Barcelona“ į Supertaurės finalą prasibrovė po laimėtos 11 metrų baudinių serijos prieš „Real Betis“. Tuo metu pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi rezultatu 2:2.

Pirmajame kėlinyje katalonus į priekį išvedė Robertas Lewandowskis po tikslaus Ousmane'o Dembele perdavimo.

77-ąją minutę Nabilas Fekiras lygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą „Real Betis“ komandai.

Pačioje pratęsimo pradžioje puikiu įvarčiu pasižymėjo Ansu Fati, tačiau netrukus rezultatą vėl lygino „Real Betis“ ekipa – tikslus buvo Lorenas Moronas.

Per 11 m baudinių seriją herojumi tapo Marcas-Andre ter Stegenas, kuris atlaikė du smūgius. „Barcelonos“ ekipoje visi žaidėjai prie 11 m žymos buvo tikslūs.

Finalas vyks šį sekmadienį Saudo Arabijos mieste Rijade.