"Barcą" praėjusiame ture pamokęs "Real Sociedad" buvo sutriuškintas "Deportivo" ekipos (VIDEO)

Pirmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 14-ojo turo rungtynės.

La Korunjos "Deportivo" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su San Sebastiano "Real Sociedad". Praėjusiame ture prieš "Barcelona" dominavęs ir lygiosiomis sužaidęs baskų klubas prieš "Deportivo" netikėtai krito triuškinančiu rezultatu 1-5.

Jau pirmajame kėlinyje "Real Sociedad" praleido tris įvarčius - pasižymėjo Sidnei, Florinas Andone ir į savus vartus kamuolį nukreipęs Inigo Martinezas.

Antrajame kėlinyje baskai sušvelnino atsilikimą, tačiau netrukus šeimininkai pelnė dar du įvarčius ir šventė triuškinančią pergalę.

"Real Sociedad" su 23 taškais lieka šeštoje pozicijoje, o "Deportivo" po pergalės pakilo į 16-ąją vietą.

"Deportivo" 5 - 1 "Real Sociedad"
13' [1 - 0] Sidnei
29' [2 - 0] I. Martinez (į savus vartus)
42' [3 - 0] F. Andone
57' [3 - 1] Y. Berchiche
64' [4 - 1] R. Babel
77' [5 - 1] F. Andone
64' R. Babel ("Deportivo") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9947788" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>