"Barca" su L. Messi pasismagino prieš "Espanyol", Madrido ekipos strigo (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 3-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadionas antrą kartą iš eilės neišvydo savo numylėtinių pergalės - Madrido "Real" su eksperimentine sudėtimi nesugebėjo įveikti Valensijos "Levante".

Zinedine'as Zidane'as rungtynes pradėjo ryžtingai - startinėje sudėtyje nebuvo Luka Modričiaus, Casemiro ir Isco. Jau 12-ąją minutę "baltieji" buvo nubausti - po standartinės situacijos Ivi nuginklavo Keylorą Navasą vartuose pakeitusį Kiko Casilla.

"Real" po praleisto įvarčio aktyvino savo žaidimą, tačiau lengvai pralaužti "Levante" gynybos nepavyko. 36-ąją minutę Lucas Vazquezas taip pat po standartinės situacijos metu pasiekė išlyginamąjį įvartį.

Pirmajame kėlinyje svarbesnių įvykių nebeįvyko, tačiau 28-ąją minutę šeimininkai prarado savo vienintelį puolėją - Karimas Benzema dėl traumos nebegalėjo tęsti rungtynių.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyravo kieta kova. "Real" neleido kurti jokių pavojingų progų varžovams, tačiau ir patys neblizgėjo puolime.

Rungtynių pabaiga šeimininkams buvo dar liūdnesnė - 89-ąją minutę Marcelo užsidirbo raudoną kortelę ir "Real" liko žaisti dešimtyje. Toni Kroosas pačioje pabaigoje dar pateikė į virpstą, tačiau daugiau pavojingų progų nebuvo sukurta ir susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Ispanijos čempionams tai buvo itin skaudžios lygiosios, nes praėjusiame ture taip pat prarado taškus prieš kitą Valensijos komandą. "Real" sąskaitoje - dvejos lygiosios ir viena pergalė.

Kitose rungtynėse taip pat pergalės nepasiekė ir kitas Madrido klubas - "Atletico" sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Valencia", o "Sevilla" nugalėjo "Eibar".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Barcelona" savo žiūrovų akivaizdoje surėmė ginklus su "Espanyol". Barselonos derbyje triumfavo "Barca", nepalikusi jokių vilčių varžovams.

Net tris įvarčius pelnė Lionelis Messi. Argentinietis pasižymėjo 26-ąją, 35-ąją ir 67-ąją minutėmis, o dar po įvartį rungtynių pabaigoje pridėjo Gerardas Pique ir Luisas Suarezas.

"Barcelona" su 9 taškais pirmauja Ispanijos pirmenybėse ir nuo savo didžiausių konkurentų "Real" turi 4 taškų pranašumą.

"Real Madrid" 1 - 1 "Levante"
12' [0 - 1] Ivi
36' [1 - 1] L. Vazquez
89' Marcelo ("Real") pašalintas iš aikštės

"Valencia" 0 - 0 "Atletico"

"Sevilla" 3 - 0 "Eibar"
46' [1 - 0] Ganso
76' [2 - 0] W. Ben Yedder
90' [3 - 0] Nolito

"Barcelona" 5 - 0 "Espanyol"
26' [1 - 0] L. Messi
35' [2 - 0] L. Messi
67' [3 - 0] L. Messi
87' [4 - 0] G. Pique
90' [5 - 0] L. Suarez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10583553" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>