Ispanijos vicečempionė "%c00006" ekipa pranešė, jog susitarė su "%c00036" dėl Liudovico Giuly (%p00469) kainos (7 mln. eurų - aut. pastaba) ir šis turėtų oficialiai tapti "Barcos" žaidėju jau kitą savaitę.

Katalonijos ekipa su prancūzu jau prieš keletą savaičių buvo suderinusi visas kontrakto sąlygas, tačiau nenorėjo mokėti 10 milijonų eurų (apie 35 mln. litų), kurių "Monaco" norėjo už vieną savo lyderių.

Netgi buvo pasklidusios kalbos, kad "Barca", kaip priedą prie siūlomų 5 milijonų, yra pasirengusi atiduoti "Monaco" ekipai jaunąjį portugalą Ricardo Quaresmą (%p00214), tačiau taip neįvyko ir Ricardo dar bent sezoną žais Ispanijoje.

Jau kitą savaitę delegacija iš Monako vyks į Ispaniją, kur galutinai teisiškai įtvirtins žaidėjo perėjimą. Tai patvirtino ir "Barcos" prezidentas Joanas Laporta.

"Dėl visko jau susitarta ir dabar beliko, kad po sutartimi atsirastu keletas parašų." - kalbėjo Laporta.

Giuly yra ne pirmas žaidėjas, kuris papildys "Barcelona" klubą šią vasarą. Ispanų ekipa jau anksčiau pasirašė sutartį su "%c00086" ir Brazilijos rinktinės gynėju Belletti (%p00746).

Taip pat neseniai "Barca" pareiškė, jog pasibaigus Europos čempionatui pasiūlys sutartį Švedijos rinktinės žvaigždei Henrikui Larssonui (%p02542), kuris pasibaigus sezonui paliko "%c00119" klubą ir dabar yra laisvas nuo kontrakto.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos