Ispani jos superklubas "%c00006" sutarė su iš Ispanijos aukščiausiosios lygos iškritusia Vigo "%c00020" dėl gynėjo Silvinho (%p01212). Kovoje dėl šio buvusio Londono "Arsenal" žaidėjo Katalonijos klubas nugalėjo Sevilijos "%c00097".

Šis Brazilijos rinktinės narys ieškojo sau naujojo klubo nuo tada, kai "Celta" oficialiai iškrito iš aukščiausiosios lygos ir ilgą laiką favoritais įsigyti šį kairiojo krašto gynėją buvo "Betis", tačiau "Barca" kiek netikėtai įsijungė į kovą ir greitai ją laimėjo.

"Mes sutarėme su "Celta" dėl Silvinho pirkimo," - kalbėjo "Barcos" direktorius sportui Txikis Begiristainas. - "Žinoma mes dar turime sutarti su žaidėju, tačiau jau šį savaitgalį gali kažkas įvykti."

Manoma, kad "Barca" už trisdešimtetį žaidėją klubui sumokės 2 milijonus eurų (apie 7 milijonus litų), tačiau transferas neįvyks tol, kol Silvinho nebaigs tvarkyti formalumų Ispanijos pilietybei gauti.

Jei transferas įvyks, Silvinho bus penktasis "Barcos" pirkinys šią vasarą. Jie jau nusipirko Portugalijos rinktinės narį Deco, Švedijos rinktinės žvaigždę Henriką Larssoną, Brazilijos rinktinės dešiniojo krašto gynėją Julianą Bellettį bei "Monaco" žvaigždę Ludovicą Giuly.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos