"Barca" tuščiame "Camp Nou" nugalėjo "Las Palmas", "Real" šventė pergalę, bet C. Ronaldo ir vėl liko be įvarčio (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos penkerios 7-ojo turo rungtynės.

Katalonijoje šiuo metu futbolas tikrai ne pats svarbiausias dalykas - katalonai balsuoja dėl atsiskyrimo nuo Ispanijos. Barselonoje vyksta įvairūs susirėmimai su policijos pareigūnais, tačiau "Barcelona" savo rungtynes šiandien vis tiek turėjo sužaisti.

Prieš pat rungtynes "Barcelona" buvo net išplatinusi pranešimą, kad rungtynės dėl saugumo sumetimų neturėtų net įvykti, tačiau buvo priimtas kitoks sprendimas - komandos žaidė visiškai tuščiame stadione.

Tai nesutrukdė "Barcai" pasiekti pergalę prieš "Las Palmas" - Lionelio Messi dublis ir vienas tikslus Sergio Busquetso smūgis nulėmė pergalę rezultatu 3-0.

"Barca" ir toliau užtikrintai žygiuoja Ispanijos pirmenybėse - iš septynių rungtynių pasiektos tik pergalės.

Kitoje dvikovoje buvo užfiksuota tikra futbolo drama - San Sebastiano "Real Sociedad" išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis 4-4 su Sevilijos "Real Betis".

Dar dvejos rungtynės, kurios įvyko 19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku, baigėsi "Valencia" ir "Villarreal" klubų pergalėmis. Pastarieji  vedami C. Bakambu pasiekė lengvą pergalę, tačiau "šikšnosparniai" turėjo padirbėti kur kas sunkiau - pergalė rezultatu 3-2 ir pakilta į trečiąją poziciją.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Madrido "Real" namuose galiausiai pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai rezultatu 2-0 pranoko Barselonos "Espanyol".

Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Isco. 30-ąją minutę saugas pasižymėjo po puikaus Cristiano Ronaldo perdavimo, o pergalę užtikrino 71-ąją susitikimo minutę.

C. Ronaldo ir vėl liko be savo įvarčio - portugalas vis dar nėra pelnęs nei vieno įvarčio šiame "La Liga" pirmenybių sezone, kuriame "Real" po septynių turų - vos penktas.

"Barcelona" 3 - 0 "Las Palmas"
49' [1 - 0] S. Busquets
70' [2 - 0] L. Messi
77' [3 - 0] L. Messi

"Real Sociedad" 4 - 4 "Real Betis"
6' [0 - 1] A. Sanabria
13' [1 - 1] W. Jose
26' [2 - 1] M. Oyarzabal
28' [2 - 2] Z. Feddal
46' [2 - 3] Joaquin
57' [3 - 3] X. Prieto
84' [3 - 4] S. Leon
86' [4 - 4] D. Llorente

"Valencia" 3 - 2 "Athletic Bilbao"
27' [1 - 0] S. Zaza
34' [2 - 0] D. Parejo (11 m. baudinys)
59' [2 - 1] A. Aduriz
66' [3 - 1] Rodrigo
76' [3 - 2] R. Garcia

"Villarreal" 3 - 0 "Eibar"
25' [1 - 0] C. Bakambu
52' [2 - 0] C. Bakambu
76' [3 - 0] C. Bakambu (11 m. baudinys)

"Real Madrid" 2 - 0 "Espanyol"
30' [1 - 0] Isco
71' [2 - 0] Isco

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10628823" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>