"Barca" užtikrintai nugalėjo "Villarreal", "Real" pirmajame kėlinyje sutvarkė reikalus su "Granada" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 36-ojo turo rungtynės.

Dėl titulo kovojanti "Barcelona" namuose pasiekė svarbią pergalę prieš "Villarreal". Luiso Enrique auklėtiniai rezultatu 4-1 nugalėjo "submarinus".

21-ąją minutę minutę Neymaras išvedė katalonus į priekį, tačiau svečiai į situaciją reagavo ir po 11 minučių lygino rezultatą - pasižymėjo Cedricas Bakambu.

Vis dėlto išsaugoti lygiųjų svečiams nepavyko net iki antrojo kėlinio pradžios. 45-ąją minutę Lionelis Messi po rikošeto pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Antrajame kėlinyje "Villarreal" neturėjo ką pasiūlyti katalonams, kurie užtikrintai sutvarkė visus reikalus aikštėje. 69-ąją minutę pranašumą iki dviejų įvarčių padidino Luisas Suarezas, o galutinį tašką 82-ąją minutę nuo 11 metrų žymos padėjo L. Messi.

Kitose rungtynėse trečioje pozicijoje žygiuojantis Madrido "Atletico" namuose minimaliu skirtumu palaužė "Eibar". 69-ąją minutę Saulio Niguezo įvartis nulėmė "Rojiblancos" ekipos pergalę.

Dar kitos rungtynėse baigėsi "Sporting Gijon" pergale rezultatu 1-0 prieš "Las Palmas" futbolininkus.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Madrido "Real" klubas be lyderių išvykoje susigrūmė su lygos autsaidere "Granada". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai rezultatu 4-0 sutriuškino Tony Adamso auklėtinius.

Visi keturi įvarčiai buvo pasiekti pirmajame kėlinyje. Jamesas Rodriguezas pelnė pirmuosius du, o dar tiek per penkias minutes pridėjo Alvaro Morata.

Antrajame kėlinyje "Real" visiškai nespaudė savo varžovų - atakos buvo itin pasyvios, tačiau "baltieji" turėjo progą pasiųsti dar bent du ar tris įvarčius į varžovų vartus.

Tiek "Barcelona", tiek "Real" iškovojusi po pergalę turnyrinėje lentelėje turi po 84 taškus. "Baltiesiems" iki sezono pabaigos lieka žaisti trejos rungtynės, "Barcai" - dvi.

"Barcelona" 4 - 1 "Villarreal"
21' [1 - 0] Neymar
32' [1 - 1] C. Bakambu
45' [2 - 1] L. Messi
69' [3 - 1] L. Suarez
82' [4 - 1] L. Messi (11 m. baudinys)

"Atletico" 1 - 0 "Eibar"
69' [1 - 0] S. Niguez
90+2' D. Godin ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Gijon" 1 - 0 "Las Palmas"
67 [1 - 0] C. Carmona

"Granada" 0 - 4 "Real Madrid"
3' [0 - 1] J. Rodriguez
11' [0 - 2] J. Rodriguez
30' [0 - 3] A. Morata
35' [0 - 4] A. Morata