"Barcelona" antrajame kėlinyje pamokė "Levante" vienuolikę (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės penkerios 4-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionų titulą ginantys "Barcelona" futbolininkai "Camp Nou" tvirtovėje susigrūmė su Valensijos "Levante". Svečius Luiso Enrique auklėtiniams pavyko pralaužti tik antrajame kėlinyje, tačiau pergale pasiekta rezultatu 4-1.

50-ąją minutę Marcas Bartra išvedė katalonus į priekį, o po šešių minučių Neymaras padidino pranašumą. 61-ąją minutę savo įvartį pavyko pelnyti ir Lioneliui Messi, tiesa, nuo 11 metrų žymos.

"Levante" visiškai nepalūžo ir 66-ąją minutę sugebėjo sušvelninti atsilikimą. 75-ąją minutę L.Messi turėjo puikią progą šiame susitikime pelnyti antrąjį įvartį, tačiau nesugebėjo realizuoti dar vieno 11 metrų baudinio.

Galiausiai pačioje rungtynių pabaigoje argentiniečiui pavyko pralaužti varžovų vartus ne tik iš 11 metrų žymos. L.Messi po puikaus reido padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Su 12 taškų "Barca" išlieka tvirtu Ispanijos pirmenybių lydere, o nuo jos 2 taškais atsilieka "Real", "VIllarreal" bei Vigo "Celta".

Kitose rungtynėse Vigo "Celta" kiek netikėtai išvykoje palaužė "Sevilla", "Deportivo" po atkaklios kovos nusileido "Sporting Gijon", "Villarreal" sutriuškino Bilbao "Athletic", o Madrido "Rayo Vallecano" minimaliu skirtumu nugalėjo "Las Palmas".

"Barcelona" 3 - 1 "Levante"

50' [1 - 0] M.Bartra

56' [2 - 0] Neymar

61' [3 - 0] L.Messi (11m. baudinys)

66' [3 - 1] V.Casadesus

90' [4 - 1] L.Messi

75' L.Messi ("Barcelona") nerealizavo 11m. baudinio

"Sevilla" 1 - 2 "Celta"

15' [0 - 1] D.Nolito

26' [0 - 2] D.Wass

54' [1 - 2] F.Llorente

90' Jonny ("Celta") pašalintas iš aikštės

"Deportivo" 2 - 3 "Sporting Gijon"

4' [0 - 1] A.Sanabria

8' [0 - 2] A.Sanabria

16' [1 - 2] Juanfran

28' [2 - 2] L.Alberto

34' [2 - 3] A.Menendez

"Villarreal" 3 - 1 "Athletic Bilbao"

43' [1 - 0] Bruno (11m. baudinys)

67' [2 - 0] G.Mario

80' [3 - 0] L.Baptistao

90' [3 - 1] A.Aduriz

"Las Palmas" 0 - 1 "Rayo Vallencano"

42' [0 - 1] J.Guerra