„Barcelona“ „Copa del Rey“ pusfinalyje vėl žais su „Atletico“ ekipa © scanpix.lt

Paaiškėjo „Copa del Rey“ taurės pusfinalio etapo poros.

„Barcelona“ susitiks su Madrido „Atletico“ klubu.

Bilbao „Athletic“ rungtyniaus su San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipa.

Pirmosios rungtynės įvyks kitą savaitę.

Tuo tarpu atsakomosios akistatos bus kovo 4-ąją dieną.

„Barcelona“ su „matrasais“ šiame etape susitiko praėjusiame sezone.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...